Procedury v lázních Karlovy Vary

Jaké lázeňské a wellness procedury si v lázních Karlovy Vary užijete? Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé procedury rozděleny do kategorií podle zaměření. Vyberte si tedy takové, které se Vám nejvíce líbí. Vyzkoušet můžete:

Pitnou kúru

Při těchto procedurách budete dodržovat pitný režim pitím léčivých pramenů s různým složením minerálů, plynů, solí a iontů.

Různé druhy koupelí a vodoléčby

Mezi ozdravné koupele patří koupele v uhličité koupeli, perličkové koupeli, suché uhličité koupeli, slatinné koupeli, minerální koupeli, vířivé koupeli nebo přísadové koupeli.

Do vodoléčby se pak řadí například skotské střiky, koupele nohou, sauny a parní lázně.

Masáže

Užijete si zde spoustu uvolňujících masáží, jako jsou například masáže klasické, reflexní, vodní, lymfodrenáž strojová a ruční nebo reflexní masáž chodidel.

Léčení pomocí elektřiny

Do této kategorie spadá léčba pomocí elektrického proudu, jako například elektroléčba nebo magnetoterapie.

Léčbu pomocí světla

Světelná léčba využívá různá spektra a vlnovou délku světla. Vyzkoušejte i Vy biolampu, horské slunce, solux a laserovou terapii.

Léčba teplem

Nechte prohřát své tělo a klouby jednou z tepelných procedur. Na vybranou máte ze slatinných obkladů nebo parafínových zábalů.

Ostatní procedury

Mezi ostatními procedurami naleznete mimo jiné například ultrazvukovou a inhalační terapii, vodní gymnastiku, kryoterapii, léčebný tělocvik, oxygenoterapii, floating a pneumopunkturu.


Sponzorované pobyty

Chtěli byste strávit se svojí drahou polovičkou víkend v pivních lázních, ubytováni ve stylových roubenkách? Pak jsou Pivní lázně Štramberk to pravé pro Vás!

Nebo byste raději navštívili nejstarší pivní lázně v Evropě? Pak jsou lázně Chodová Planá tím pravým pro Vás!

Darujte své partnerce či partnerovy originální dárek - masáže nebo romantický víkend pro dva!

Lázně Karlovy Vary | © 2011 - 2024 Copyright By LazneKarlovyVary.info | Annenské slatinné lázně Bělohrad